Powiększ

Bransoletka Szczęścia na sznurku KABAŁA czerwona 7 Węzłów na szczęście

17,00 zł

Bransoletka szczęścia na czerwonym sznurka 7 Węzłów Kabała
Bransoletka szczęścia 7 węzłów to doskonały pomysł na prezent  dla Ciebie, Twojej rodziny, przyjaciół i znajomych.
Każdy z węzłów zapewni Ci : błogosławieństwo, szczęście, pokój, zdrowie, pomyślność, bogactwo i ochronę.
Czerwony sznurek, noszony na nadgarstku, ma spełniać rolę talizmanu, który chroni przed złymi urokami, zazdrością i złorzeczeniem.
Bransoletka na szczęście na czerwonej nitce jest wykonana ręcznie na Twoje zamówienie.

Ilość

INFORMACJE
    bransoletka z siedmioma węzłami to amulet, który chroni przed negatywną energią a także talizman który przyciąga bogactwo, sukces i szczęście.
    bransoletka wykonuję ręcznie z czerwonego  sznurka o grubości około 1 mm
    uniwersalny rozmiar: obwód jest regulowany poprzez węzełek
    Minimalny obwód  bransoletki to około 14cmdo około 20 cm (jeżeli potrzebujesz inny rozmiar wykonam go dla Ciebie - napisz do mnie przed zamówieniem)
    bransoletka umieszczona jest na wizytówce z opisem znaczenia biżuterii oraz zapakowana do celofanowego woreczka
    Kolor czerwony jest ochronną barierą przed złym urokiem, zazdrością, złym spojrzeniem, złorzeczeniem.
    Liczba 7 jest symbolem całości, dopełnienia.

Czerwona bransoletka i wyjaśnienie symboliki:

Czerwona bransoletka jest to talizman,który ma przede wszystkim chronić przed negatywną energią negatywnie nastawionych ludzi.
Zwyczaj wiązania nitki na nadgarstku wywodzi się z kabały czyli najbardziej mistycznego obszaru judaizmu.
Amulet ten ma chronić przed wpływem złego oka - potężnej siły generowanej przez ludzi, którzy źli z natury. Czerwona nitka ma wzmocnić aurę osoby, która nosi bransoletkę i dzięki temu uchronić przed złym urokiem.
Dlaczego kolor czerwony? Czerwień oznacza miłość, entuzjazm, energię życia. Czerwona bransoletka ma niezwykle silne działanie ochronne. Ważne jest, aby amulet był zawiązany w zgodzie z rytuałem kabały.

Co ciekawe....
Zgodnie z naukami kabały, każdy człowiek daje i przyjmuje energię, za co odpowiedzialne są jego ręce. Ludzka energia jest uwalniana poprzez rękę rzucającą, czyli ta, która dominuje w życiu codziennym. Energię innych osób przyjmujemy za pośrednictwem ręki przeciwstawnej, czyli ręki przyjmującej. Talizman nosimy na tej drugiej, czyli osoba praworęczna powinna wiązać bransoletkę na lewym nadgarstku, zaś leworęczna na prawym nadgarstku.
Rytuał kabały
Ważne jest aby bransoletkę zawiązała bliska naszemu sercu, która dobrze nam życzy. Nadmiar sznurka należy odciąć i schować do portfela. Praktyka ta osobie ma zapewnić dobrobyt.
Wiązanie nici musi odbyć się w spokojnym miejscu. Przed rozpoczęciem należy wyciszyć się i skoncentrować na dobrej intencji. Następnie należy odmówić dowolną modlitwę. Pozwoli to związać święte słowa z dobrymi myślami. W ten sposób nasza aura będzie uchroniona przed wniknięciem złych emocji.
Kabała wskazuje, że nitka sama odpadnie, gdy tylko wyczerpie się jej dobra energia. Ważne aby do tego czasu jej nie zdejmować.
Gdy tylko bransoletka zerwie się, można zawiązać nowy sznurek postępując zgodnie z krokami ceremoniału. Dzięki temu będziemy nieustannie chronieni przed złym okiem.

BRW7
216 Przedmioty

Specyficzne kody

  Historia ceny

* PODANA CENA JEST NAJNIŻSZĄ CENĄ W CIĄGU OSTATNICH 30 DNI

  Realizacja zamówienia 2-3 dni robocze*

* od momentu wpłynięcia wpłaty, w przypadku większej ilości produktów termin może się wydłużyć.

4 innych produktów w tej samej kategorii: