Powiększ

Bransoletka z Kamieni Ochrona Siła Szczęście JADEIT SPINEL HEMATYT amulet talizman

45,00 zł

Bransoletka z kamieni naturalnych - Spinel i Jadeit - ochrona siła szczęście

Właściwości i symbol użytych kamieni:
  • Hematyt dodaje energii i odwagi.
  • Spinel Uziemia i podwyższa poziom energii życiowej, odwagi, stymuluje odnowę, zapobiega stagnacji.
  • Jadeit – symbol uznania, władzy i fortuny
Bransoletka z kamieni naturalnych, minimalistyczna, bardzo kobieca i delikatna.
Bransoletka posiada regulację.
Bransoletka na delikatnym czarnym sznurku.
ZNAKI ZODIAKU :Byk, Skorpion, Panna, Baran, Rak, Waga, Ryby.
BIŻUTERIA HANDMADE - zapakowana do papierowej eko koperty
Ilość

Bransoletka z kamieni naturalnych - Zapięcie regulowane - Sznurek nylonowy

Bransoletka wykonana z jadeitu i spinelu na czarnym sznurku jest nie tylko pięknym dodatkiem, ale również nosi ze sobą głęboką symbolikę i znaczenie.

    Jadeit: Jadeit jest kamieniem o niezwykłej historii i znaczeniu. W wielu kulturach uważany jest za kamień szczęścia, pomyślności i harmonii. W tradycyjnej chińskiej kulturze jadeit symbolizuje dostatek, długowieczność i siłę. Jest również kojarzony z równowagą emocjonalną oraz spokojem umysłu. W kulturze Meksyku jadeit był uznawany za kamień łączący ziemię z niebem, co symbolizuje jego połączenie z naturą oraz duchowością. Dodanie jadeitu do bransoletki może przynieść noszącemu spokój, harmonię oraz powodzenie.

    Spinel: Spinel również posiada bogatą historię i znaczenie. Jest to kamień ożywienia, odnowy oraz siły witalnej. W starożytnym Egipcie spinel uważany był za kamień ochronny, który miał chronić przed negatywnymi energiami i wprowadzać harmonię w życie. W tradycji hinduskiej spinel był kojarzony z kamieniem szczęścia i sukcesu. Dodając spinel do bransoletki, można szukać ożywienia, nowych sił oraz ochrony przed złymi wpływami.

    Czarny sznurek: Czarny sznurek jest często używany jako ochronny amulet, szczególnie w kulturach śródziemnomorskich i Bliskiego Wschodu. Symbolizuje on ochronę przed złem, przynosi szczęście i odstrasza negatywne energie. Dodatkowo, czarny kolor symbolizuje siłę, elegancję oraz tajemniczość.

Łącząc te trzy elementy - jadeit, spinel i czarny sznurek - w bransoletce, noszący może oczekiwać nie tylko piękna wizualnego, ale także korzyści związanych z ich symbolicznymi znaczeniami, takimi jak harmonia, ochrona, siła oraz szczęście.


BRJHS13
20 Przedmioty

Specyficzne kody

  Historia ceny

* PODANA CENA JEST NAJNIŻSZĄ CENĄ W CIĄGU OSTATNICH 30 DNI

  Realizacja zamówienia 2-3 dni robocze*

* od momentu wpłynięcia wpłaty, w przypadku większej ilości produktów termin może się wydłużyć.

4 innych produktów w tej samej kategorii: