Powiększ

Bransoletka Szczęścia PERŁA na czerwonym sznurku PEREŁKA czerwona nitka

39,00 zł

Bransoletka z PERŁĄ na czerwonym sznurku

Minimalistyczna bransoletka z PERŁĄ SŁODKOWODNĄ
Bransoletka Szczęścia na czerwonym sznurku.
Czerwony kolor chroni przed złym urokiem, czerwony symbolizuje także siłę i upór w działaniu.
  • Perły uznawane są za symbol takich wartości jak: szczerość, uczciwość, niewinność, mądrość i czystość. Perła powiązana jest z wodą i kobietą, szczególnie spodziewającą się dziecka.
Bransoletka z Kamieni Naturalnych - idealna jako pomysł na prezent z dedykacją.
Bransoletka szczęścia na czerwonym sznurku z perłą słodkowodną nie tylko pięknie ozdabia nadgarstek, ale również może być przypomnieniem o wartościach, które są ważne dla noszącego.
Ilość

Bransoletka wykonana ręcznie na czerwonym sznurku nylonowym

Opakowanie: Papierowa eko-koperta

Bransoletka szczęścia na czerwonym sznurku z perłą słodkowodną to delikatny i elegancki dodatek, który może być zarówno wyrazem osobistego stylu, jak i symbolicznym przypomnieniem o wartościach takich jak szczęście i spokój.

Czerwony sznurek: Czerwony sznurek, który stanowi bazę tej bransoletki, jest symbolem siły, ochrony i pozytywnej energii.

Perła słodkowodna: Centralnym elementem tej bransoletki jest piękna perła słodkowodna. Perła ta symbolizuje czystość, spokój i harmonię. Jej naturalne piękno dodaje subtelności i elegancji całej kompozycji. Ponadto perła słodkowodna jest również kojarzona z dobrą fortuną i szczęściem, co nadaje dodatkowy wymiar symboliczny tej bransoletce.

Ręczne wykonanie na zamówienie: Bransoletka jest wykonana ręcznie na zamówienie, co oznacza, że każdy egzemplarz jest unikatowy i wykonany z dbałością o detale. Ręczne wykonanie nadaje bransoletce wyjątkowy charakter i sprawia, że jest ona jeszcze bardziej osobistym i wartościowym dodatkiem.

Regulowane zapięcie: Regulowane zapięcie pozwala na łatwe dopasowanie bransoletki do nadgarstka, co sprawia, że jest ona wygodna w noszeniu i odpowiednia dla różnych osób i okazji.

Symbolika szczęścia: Całość bransoletki niesie ze sobą symbolikę szczęścia, spokoju i harmonii. Połączenie czerwonego sznurka, który oznacza ochronę i pozytywną energię, z perłą słodkowodną, kojarzoną z dobrą fortuną, tworzy harmonijną kompozycję, która może być inspiracją do pozytywnego podejścia do życia.

BRPZHNW22
30 Przedmioty

Specyficzne kody

  Historia ceny

* PODANA CENA JEST NAJNIŻSZĄ CENĄ W CIĄGU OSTATNICH 30 DNI

  Realizacja zamówienia 2-3 dni robocze*

* od momentu wpłynięcia wpłaty, w przypadku większej ilości produktów termin może się wydłużyć.

4 innych produktów w tej samej kategorii: