Powiększ

Bransoletka APATYT Motywacja i Kreatywność na szczęście czerwona nitka z kamieniem naturalnym

35,00 zł

Bransoletka szczęścia na czerwonym sznurku APATYT - Kamień Motywujący

Bransoletka sznurkowa z czerwonego sznurka z koralikiem z kamienia apatytu to symboliczny dodatek, który może być noszony zarówno ze względów estetycznych, jak i ze względu na wartość symboliczną tego kamienia.
Motywacja i kreatywność: Apatyt pobudza umysł i motywuje do działania. Dzięki niemu można czuć się bardziej kreatywnym i inspirującym, co jest istotne w realizacji celów i marzeń.
Samopoznanie: Ten kamień pomaga w samopoznaniu, umożliwiając spojrzenie w głąb siebie i zrozumienie własnych pragnień oraz potrzeb. Jest to kamień szczególnie doceniany przez osoby poszukujące sensu życia i samorealizacji.
Czerwony sznurek symbolizuje ochronę przed złem, przynoszenie szczęścia i pozytywnej energii.
Bransoletka zodiakalna: Waga, Ryby

Ilość

Bransoletka z Apatytem na czerwonym sznurku - czerwona bransoletka szczęścia

Bransoletka sznurkowa z czerwonego sznurka, zwłaszcza w połączeniu z kamieniem Apatyt, może być nie tylko modnym dodatkiem, ale także nosić głębsze znaczenie i symbolikę. Apatyt to minerał o charakterystycznym odcieniu niebiesko-zielonym, który od wieków jest uważany za kamień szczęścia i inspiracji.
Opakowanie: Celofanowy woreczek
Czerwony sznurek: Bazą tej bransoletki jest czerwony sznurek, który symbolizuje siłę, ochronę i pozytywną energię.
Kolor czerwony chroni przed złym urokiem.
Apatyt: Kamień ten jest symbolem motywacji, kreatywności i samopoznania, przypominając o potrzebie ciągłego rozwoju osobistego i dążenia do spełnienia własnych celów. Jego obecność może również symbolizować harmonię wewnętrzną i zdolność do wyrażania siebie w otaczającym świecie.
Ręczne wykonanie na zamówienie: Bransoletka jest wykonana ręcznie na zamówienie, co oznacza, że każdy egzemplarz jest unikatowy i wykonany z dbałością o detale.
Regulowane zapięcie: Dzięki regulowanemu zapięciu bransoletka jest łatwa w dopasowaniu do nadgarstka, co sprawia, że jest idealna dla różnych osób i okazji.
Bransoletka zodiakalna:
 Apatyt jest kamieniem, który szczególnie pasuje do osób urodzonych pod znakami zodiaku Waga i Ryby. Dla Wagi może symbolizować motywację do równowagi i harmonii w życiu, podczas gdy dla Ryb może być narzędziem do zwiększenia kreatywności i intuicji.


 Bransoletka na szczęście z apatytem z czerwonego sznurka, ozdobiona kamieniem apatytu, może więc stanowić nie tylko elegancki dodatek do stylizacji, ale także przypomnienie o tych pozytywnych właściwościach i wartościach, które kamień ten symbolizuje.

BRAP3
9 Przedmioty

Specyficzne kody

  Historia ceny

* PODANA CENA JEST NAJNIŻSZĄ CENĄ W CIĄGU OSTATNICH 30 DNI

  Realizacja zamówienia 2-3 dni robocze*

* od momentu wpłynięcia wpłaty, w przypadku większej ilości produktów termin może się wydłużyć.

4 innych produktów w tej samej kategorii: