Powiększ

Bransoletka SUKCES I PEWNOŚĆ SIEBIE na szczęście Kamień słoneczny kamień życia na czerwonym sznurku

35,00 zł

Bransoletka szczęścia z kamieniami naturalnymi - Kamień słoneczny to kamień życia. Daje siłę i energię do życia.

Bransoletka z czerwonego sznurka z kamieniem słonecznym niesie ze sobą bogactwo znaczeń i symbolikę.
Czerwony sznurek jest powszechnie znany jako talizman ochronny, który ma zapewniać noszącemu szczęście, zdrowie, miłość i powodzenie.
W wielu kulturach uważa się, że czerwony kolor odstrasza złe moce i przynosi pozytywną energię.
Bransoletka z kamieniem słonecznym przyciąga pozytywną energię oraz pomaga w osiąganiu celów życiowych. Kamień słoneczny jest symbolem optymizmu, ochrony, sukcesu i jasności umysłu. Jego obecność na bransoletce z czerwonego sznurka może dodawać wartości symbolicznej, wzbogacając jej przekaz o te pozytywne właściwości. Kamień ten jest również ceniony jako talizman szczęścia.
Bransoletka zodiakalna: Lew, Baran, Strzelec

Ilość

Bransoletka z Kamieniem Księżycowym na czerwonym sznurku - czerwona bransoletka Siły i Ochrony

Kombinacja czerwonego sznurka z kamieniem słonecznym tworzy więc potężny amulet, który nie tylko chroni przed złem, ale także przyciąga pozytywną energię i inspiruje do osiągania celów. Jest to nie tylko piękna biżuteria, ale także symbol nadziei, optymizmu i siły w życiu codziennym.
Opakowanie: Celofanowy woreczek
Czerwony sznurek: Bazą tej bransoletki jest czerwony sznurek, który symbolizuje siłę, ochronę i pozytywną energię.
Kolor czerwony chroni przed złym urokiem.
Kamień Słoneczny: Kamień słoneczny, nazywany również heliotropem, to kryształ z grupy chalcedonu, znany ze swoich złocisto-pomarańczowych odcieni i charakterystycznych iskrzących się inkluzji. Kryształ ten jest często uznawany za symbol siły wewnętrznej i pewności siebie. Pomaga w budowaniu pewności siebie, motywacji oraz odwagi do pokonywania przeszkód.
Ręczne wykonanie na zamówienie: Bransoletka jest wykonana ręcznie na zamówienie, co oznacza, że każdy egzemplarz jest unikatowy i wykonany z dbałością o detale.
Regulowane zapięcie: Dzięki regulowanemu zapięciu bransoletka jest łatwa w dopasowaniu do nadgarstka, co sprawia, że jest idealna dla różnych osób i okazji.
Bransoletka zodiakalna: Kamień słoneczny pasuje szczególnie do tych znaków zodiaku:
    Lew: Leos są często pewni siebie, odważni i pełni energii. Kamień słoneczny może podkreślać te cechy, dodając pewności siebie i motywacji do realizacji celów.
    Strzelec: Strzelcy są znani z optymizmu, entuzjazmu i dążenia do przygód. Kamień słoneczny może wzmacniać ich pozytywne podejście do życia oraz wspomagać w odkrywaniu nowych możliwości.
    Baran: Barany są zwykle energiczne, dynamiczne i odważne. Kamień słoneczny może pomagać im utrzymać pozytywne nastawienie, wspomagać kreatywność oraz dodawać energii do realizacji celów.

BRKSS2
10 Przedmioty

Specyficzne kody

  Historia ceny

* PODANA CENA JEST NAJNIŻSZĄ CENĄ W CIĄGU OSTATNICH 30 DNI

  Realizacja zamówienia 2-3 dni robocze*

* od momentu wpłynięcia wpłaty, w przypadku większej ilości produktów termin może się wydłużyć.

4 innych produktów w tej samej kategorii: