Powiększ

Bransoletka na szczęście SIŁA OCHRONA czerwona z kamieniem Onyks

32,00 zł

Bransoletka szczęścia z kamieniem onyks to nie tylko ozdoba, ale również amulet o głębokim znaczeniu i symbolice.

Bransoletka sznurkowa z czerwonego sznurka jest popularnym amuletem w wielu kulturach, często noszonym jako talizman ochronny.
Czerwony sznurek symbolizuje energię życiową i odwagę, chroniąc przed negatywnymi wpływami.
Kolor ten symbolizuje siłę, odwagę i energię życiową. Wierzy się, że bransoletka z czerwonego sznurka może chronić noszącego przed negatywnymi wpływami, zazdrosnymi spojrzeniami oraz przynosić szczęście i powodzenie.

Bransoletka szczęścia z czerwonego sznurka z kamieniem onyks to nie tylko ozdoba, ale również symbol ochrony, siły, równowagi i mądrości.
Onyks, który znajduje się w bransoletce szczęścia, jest kamieniem ochronnym, przypisywanym zdolnościom przyciągania siły życiowej, równowagi i ochrony przed negatywną energią.

Bransoletka zodiakalna: Onyks pasuje do Koziorożca, Skorpiona i Panny

Ilość

Bransoletka z ONYKSEM na czerwonym sznurku - czerwona bransoletka Siły i Ochrony

Noszenie bransoletki z czerwonego sznurka z onyksem może być postrzegane jako połączenie ochrony, siły i równowagi, które mają pomóc w pokonywaniu przeciwności losu oraz przynieść pomyślność i szczęście.o-zielonym, który od wieków jest uważany za kamień szczęścia i inspiracji.
Opakowanie: Celofanowy woreczek
Czerwony sznurek: Bazą tej bransoletki jest czerwony sznurek, który symbolizuje siłę, ochronę i pozytywną energię.
Kolor czerwony chroni przed złym urokiem.
Onyks: Uważa się, że onyks wzmacnia determinację, wytrwałość i samoakceptację. Jest również postrzegany jako kamień, który pomaga w utrzymaniu emocjonalnej równowagi i spokoju w trudnych sytuacjach.
Onyks jest również często kojarzony z mądrością, choć głównie znany jest ze swoich właściwości ochronnych i stabilizujących emocje.
Ręczne wykonanie na zamówienie: Bransoletka jest wykonana ręcznie na zamówienie, co oznacza, że każdy egzemplarz jest unikatowy i wykonany z dbałością o detale.
Regulowane zapięcie: Dzięki regulowanemu zapięciu bransoletka jest łatwa w dopasowaniu do nadgarstka, co sprawia, że jest idealna dla różnych osób i okazji.
Bransoletka zodiakalna:Onyks szczególnie pasuje do Koziorożców, ale może być korzystny dla wszystkich, którzy szukają ochrony, siły i mądrości w codziennym życiu.
Onyks jest często kojarzony z mądrością. Choć głównie znany jest ze swoich właściwości ochronnych i stabilizujących emocje, onyks jest również kojarzony z mądrością i refleksją.

BRSO7
33 Przedmioty

Specyficzne kody

  Historia ceny

* PODANA CENA JEST NAJNIŻSZĄ CENĄ W CIĄGU OSTATNICH 30 DNI

  Realizacja zamówienia 2-3 dni robocze*

* od momentu wpłynięcia wpłaty, w przypadku większej ilości produktów termin może się wydłużyć.

4 innych produktów w tej samej kategorii: