Powiększ

Bransoletka Szczęścia KAMIEŃ ODWAGA SIŁA HEMATYT czerwona nitka kamienie

29,00 zł

Bransoletka szczęścia z czerwonego sznurka z HEMATYTEM - bransoletka Odwagi i Siły

Bransoletka z czerwonego sznurka z hematytem to nie tylko piękny dodatek do garderoby, ale także przedmiot o bogatej symbolice i właściwościach.
Hematyt jest często kojarzony z mocą, siłą oraz ochroną. Kamień ten może przynieść spokój umysłu, wzmocnić pewność siebie oraz zwiększyć odporność na negatywny wpływ z zewnątrz. Hematyt wspiera naszą samodzielność i wzmacnia wytrwałość. Bransoletka z hematytem doda odwagi i siły.
W połączeniu z czerwonym sznurkiem bransoletka to nie tylko modny dodatek, ale również symbol siły, ochrony i szczęścia, który może być noszony zarówno dla estetyki, jak i dla dobroczynnych właściwości kamienia.
Bransoletka zodiakalna: Baran, Ryby, Koziorożec, Skorpion, Byk, Wodnik.

Ilość

Bransoletka szczęścia na czerwonej nitce z kamieniem naturalnym HEMATYT srebrny

Hematyt jest często kojarzony z równowagą, ochroną energetyczną, witalnością oraz stabilizacją emocjonalną.

Noszenie bransoletki szczęścia z hematytem może przypominać osobie, która ją nosi, o wartościach, jakimi są odwaga, wytrwałość zwłaszcza w podejmowaniu trudnych decyzji.
Opakowanie: Celofanowy woreczek
Czerwony sznurek: Bazą tej bransoletki jest czerwony sznurek, który symbolizuje siłę, ochronę i pozytywną energię.
Kolor czerwony chroni przed złym urokiem.
Ręczne wykonanie na zamówienie: Bransoletka jest wykonana ręcznie na zamówienie, co oznacza, że każdy egzemplarz jest unikatowy i wykonany z dbałością o detale.
Regulowane zapięcie: Dzięki regulowanemu zapięciu bransoletka jest łatwa w dopasowaniu do nadgarstka, co sprawia, że jest idealna dla różnych osób i okazji.
Hematyt: to inaczej kamień wojowników,który przynosi spokój w trudnych sytuacjach, daje wytrzymałość, odwagę i siłę. Pomaga sprostać nawet największym wyzwaniom życia a także zwiększa poczucie własnej wartości i pewność siebie.
Bransoletka zodiakalna:

    Baran (21 marca - 19 kwietnia): Hematyt może pomóc Baranowi w wzmocnieniu pewności siebie oraz zwiększeniu energii potrzebnej do podejmowania wyzwań.
    Skorpion (23 października - 21 listopada): Hematyt może pomóc Skorpionowi w ochronie przed negatywnymi energiami oraz w budowaniu wewnętrznej siły potrzebnej do przetrwania trudnych sytuacji.
    Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia): Hematyt może wspomóc Koziorożca w utrzymaniu równowagi między pracą a życiem prywatnym oraz w budowaniu trwałych fundamentów pod swoje cele.
    Byk (20 kwietnia - 20 maja): Hematyt może pomóc Bykowi w zwiększeniu wytrwałości oraz wzmocnieniu fizycznej i psychicznej siły potrzebnej do osiągania sukcesu.
    Wodnik (20 stycznia - 18 lutego): Hematyt może pomóc Wodnikowi w wyzwoleniu kreatywności oraz w budowaniu stabilnych relacji z innymi ludźmi.
    Ryby (19 lutego - 20 marca): Hematyt może pomóc Rybom w zwiększeniu intuicji oraz ochronie przed negatywnymi wpływami z otoczenia.

BRH2S
222 Przedmioty

Specyficzne kody

  Historia ceny

* PODANA CENA JEST NAJNIŻSZĄ CENĄ W CIĄGU OSTATNICH 30 DNI

  Realizacja zamówienia 2-3 dni robocze*

* od momentu wpłynięcia wpłaty, w przypadku większej ilości produktów termin może się wydłużyć.

4 innych produktów w tej samej kategorii: