Powiększ

Bransoletka na Szczęście SUKCES I ODWAGA z granatem na czerwonym sznurku GRANAT

32,00 zł

Bransoletka szczęścia z kamieniem naturalnym - Granat

Bransoletka z czerwonego sznurka z granatem jest nie tylko pięknym dodatkiem, ale także ma bogatą symbolikę i właściwości.
Granat symbolizuje odwagę, siłę witalną oraz odnowę.
Jest również uważany za kamień szczęścia i sukcesu.
Czerwony kolor w wielu kulturach jest to symbol ochrony przed złem i pecha. Wierzono, że czerwony odstrasza złe duchy oraz przynosi szczęście i powodzenie.
Dlatego noszenie bransoletki z czerwonym sznurkiem może być uważane za talizman ochronny i przynoszący szczęście.
Połączenie granatu z czerwonym sznurkiem tworzy zatem nie tylko piękny, ale i symboliczny przedmiot, który może być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.
Oprócz estetycznej wartości, bransoletka z granatem na czerwonym sznurku może być wyrazem wsparcia, siły i pozytywnej energii dla osoby, która ją nosi.

Bransoletka zodiakalna: Baran,Lew,Strzelec,Skorpion,Rak

Ilość

Bransoletka szczęścia na czerwonej nitce z kamieniem naturalnym GRANAT

Bransoletka szczęścia z granatem na czerwonym sznurku - idealny wybór dla osób, które cenią zarówno estetykę, jak i głęboką symbolikę. Bransoletka szczęścia z granatem na czerwonym sznurku to nie tylko piękny dodatek do stroju, ale także symboliczny talizman pełen pozytywnej energii i siły. Wykonana z wysokiej jakości granatu, kamienia znanego ze swojej symboliki sukcesu i odwagi, oraz czerwonego sznurka.

Opakowanie: Celofanowy woreczek
Czerwony sznurek: Bazą tej bransoletki jest czerwony sznurek, który symbolizuje siłę, ochronę i pozytywną energię.
Kolor czerwony chroni przed złym urokiem.
Ręczne wykonanie na zamówienie: Bransoletka jest wykonana ręcznie na zamówienie, co oznacza, że każdy egzemplarz jest unikatowy i wykonany z dbałością o detale.
Regulowane zapięcie: Dzięki regulowanemu zapięciu bransoletka jest łatwa w dopasowaniu do nadgarstka, co sprawia, że jest idealna dla różnych osób i okazji.
GRANAT: Granat, uważany od wieków za kamień szczęścia i sukcesu, jest symbolem odwagi, siły witalnej i odnowy.

Bransoletka zodiakalna: Granat jest kamieniem, który jest często kojarzony z znakami zodiaku związanych z energią i pasją. Pasuje szczególnie do znaków ognistych, takich jak Baran, Lew i Strzelec, które reprezentują odwagę, determinację i kreatywność. Jednakże, ze względu na swoją siłę i intensywność, może być również ceniony przez inne znaki zodiaku, które poszukują motywacji i siły, takie jak Skorpion czy Rak

Niezależnie od okazji - czy to urodziny, święta czy po prostu chęć wyrażenia troski - bransoletka szczęścia z granatem na czerwonym sznurku będzie idealnym prezentem dla każdego, kto ceni wartość piękna i symboliki.

BRGDS11
5 Przedmioty

Specyficzne kody

  Historia ceny

* PODANA CENA JEST NAJNIŻSZĄ CENĄ W CIĄGU OSTATNICH 30 DNI

  Realizacja zamówienia 2-3 dni robocze*

* od momentu wpłynięcia wpłaty, w przypadku większej ilości produktów termin może się wydłużyć.

4 innych produktów w tej samej kategorii: