Powiększ

Bransoletka szczęścia z Turmalinem OCHRONA czerwony sznurek

34,00 zł

Bransoletka na szczęście na czerwonej nitce z kamieniem - TURMALIN

Bransoletka wykonana z czerwonego sznurka z turmalinem jest zarówno pięknym dodatkiem do garderoby, jak i symbolem szczęścia i ochrony.
Czerwony sznurek od dawna jest uznawany za amulet chroniący przed złymi energiami i przyciągający pozytywne wibracje.
Turmalin jest uważany za kamień ochronny, który absorbuje negatywną energię, chroniąc noszącego przed złymi wpływami otoczenia oraz jest kojarzony z równowagą energetyczną, klarownym myśleniem i ochroną psychiczną.
Bransoletka szczęścia z turmalinem jest idealna dla osób cierpiących na depresję czy walczących z nałogami.
W połączeniu czerwonego sznurka z turmalinem, bransoletka nie tylko przynosi ochronę i szczęście, ale także podkreśla determinację i pasję w dążeniu do celów życiowych.
Bransoletka zodiakalna: Skorpion, Byk, Lew, Waga

Ilość

Bransoletka szczęścia na czerwonej nitce z kamieniem naturalnym Turmalin

Bransoletka na czerwonym sznurku, na szczęście jest to nie tylko elegancki dodatek do stroju, ale również talizman, który może przypominać noszącemu o jego sile wewnętrznej i możliwościach. Czerwona bransoletka szczęścia z turmalinem może stanowić idealny prezent dla bliskiej osoby, przynosząc nie tylko piękno zewnętrzne, ale także wsparcie emocjonalne i duchowe.

Opakowanie: Celofanowy woreczek
Czerwony sznurek: Bazą tej bransoletki jest czerwony sznurek, który symbolizuje siłę, ochronę i pozytywną energię.
Kolor czerwony chroni przed złym urokiem.
Ręczne wykonanie na zamówienie: Bransoletka jest wykonana ręcznie na zamówienie, co oznacza, że każdy egzemplarz jest unikatowy i wykonany z dbałością o detale.
Regulowane zapięcie: Dzięki regulowanemu zapięciu bransoletka jest łatwa w dopasowaniu do nadgarstka, co sprawia, że jest idealna dla różnych osób i okazji.
Turmalin: Turmalin to wielobarwny kamień szlachetny o unikalnej strukturze, znany ze swoich właściwości ochronnych i zdolności do oczyszczania energii, przynoszący równowagę i harmonię w życiu. Jego różnorodność kolorów odzwierciedla bogactwo życia i wspiera rozwój duchowy oraz emocjonalny.

Bransoletka zodiakalna:  Skorpion (23 października - 21 listopada): Turmalin jest często kojarzony ze Skorpionem, ponieważ ten znak zodiaku jest silnie powiązany z emocjami, transformacją i intuicją, a turmalin może pomóc w wyważaniu i oczyszczaniu energii emocjonalnej.
    Byk (20 kwietnia - 20 maja): Turmalin jest uważany za kamień szczęścia dla Byka, ponieważ może przynieść równowagę i harmonię w życiu, co jest ważne dla tego znaku zodiaku, który ceni stabilność i komfort.
    Lew (23 lipca - 22 sierpnia): Turmalin jest również kojarzony z Lewem ze względu na jego silne właściwości ochronne i zdolność do przyciągania pozytywnej energii, co może wspierać pewność siebie i kreatywność.
    Waga (23 września - 22 października): W związku z tendencją Wagi do dążenia do harmonii i równowagi, turmalin może być postrzegany jako kamień wspierający w tworzeniu zbalansowanego życia i relacji.

BRTC7
15 Przedmioty

Specyficzne kody

  Historia ceny

* PODANA CENA JEST NAJNIŻSZĄ CENĄ W CIĄGU OSTATNICH 30 DNI

  Realizacja zamówienia 2-3 dni robocze*

* od momentu wpłynięcia wpłaty, w przypadku większej ilości produktów termin może się wydłużyć.

4 innych produktów w tej samej kategorii: